Dezinfekcija

Sterillium®

PASKIRTIS: higieninei rankų dezinfekcijai sveikatos priežiūros ir visuomeninės paskirties įstaigose (ligoninėse, poliklinikose, ambulatorijose, skubios pagalbos skyriuose, sveikatos priežiūros, socialinės globos ir rūpybos įstaigų valgyklose, virtuvėse, maisto gamybos vietose ir kt.) ir visur, kur reikalinga rankų dezinfekcija; taip pat tinka chirurginei rankų dezinfekcijai. Biocidinis produktas. Asmens higienos dezinfekantas.

 

Sterillium® med

PASKIRTIS: higieninei rankų dezinfekcijai sveikatos priežiūros įstaigose (ligoninėse, poliklinikose, ambulatorijose, laboratorijose ir kt.), socialinės globos ir rūpybos įstaigose, sveikatos priežiūros bei globos ir rūpybos įstaigų virtuvėse, maisto ruošimo vietose ir visur, kur reikalinga rankų dezinfekcija; taip pat tinka chirurginei rankų dezinfekcijai. Biocidinis produktas. Asmens higienos dezinfekantas.

 

Manusept® basic

PASKIRTIS: higieninei ir chirurginei rankų dezinfekcijai sveikatos priežiūros, socialinės globos ir rūpybos įstaigose, kirpyklose, kosmetikos ir tatuiruočių kabinetuose, grožio salonuose.Biocidinis produktas. Asmens higienos dezinfekantas.

 

 

Jei turite klausimų apie dezinfekciją ir dezinfekcijos priemones, maloniai prašome mums rašyti el. paštu: dezinfekcija@armila.com

 

Prisijungti