lt
Apie įmonę
„Armila” – viena ilgiausiai Lietuvos rinkoje veikiančių vaistų ir vaistinių medžiagų platinimo įmonių. Ilgametė patirtis ir ypatingas dėmesys paslaugų kokybei padėjo mums tapti savo verslo lyderiais. Teikiame aukščiausios kokybės paslaugas – tai patvirtina ISO9000 sertifikuota kokybės sistema bei griežtas GDP standartų laikymasis. Šiuo metu bendradarbiaujame su 200* gamintojų, 1300* vaistinių ir 100* ligoninių. 
 Nuo 2008-ųjų esame Alliance Healthcare Deutchland, vienos iš pirmaujančių Vokietijos didmeninės prekybos vaistais grupės, narys ir perimame daugiau nei šimto metų motininės kompanijos patirtį farmacijos srityje. Tikime, kad šią naudą kasdien jaučia vaistinės, ligoninės bei kiti UAB ,,Armila“ partneriai.
 
 
 
Komanda:

Šiuo metu ,,Armiloje“ dirba 148* darbuotojas.  Net 30* iš jų dirba nuo įmonės įkūrimo. 40 %* darbuotojų įmonėje dirba daugiau nei 10 metų. Profesionalumas – klientų  labiausiai vertinama ,,Armilos“ darbuotojų savybė. Norint pritraukti ir išlaikyti geriausius savo srities specialistus, ,,Armila“ daug dėmesio skiria jaukiai aplinkai bei darbuotojų mokymams. Galimybė semtis patirties iš motininės kompanijos dar labiau išplečia kompetencijas bei gerina  klientų aptarnavimo kokybę.
  
 
Trumpa istorija:

1992 –  Vilniuje įkuriama IĮ „Armila“, kurios pagrindinė veikla –  vaistų tiekimas į Baltijos bei NVS šalis.

1993 – ,,Armila“ atidaro pirmąjį regioninį pasiskirstymo centrą Vilniuje, sandėlį Kaune bei platinimo centrus Šiauliuose ir Klaipėdoje.
 
1997– Individuali įmonė reorganizuojama į uždarąją akcinę bendrovę.
 
1998 – Įsteigtas veterinarijos vaistų didmeninės prekybos skyrius.

1998 – Po Rusijos krizės dėmesys sutelkiamas Lietuvos bei kitų Baltijos šalių rinkose.

1999 – Bendrovė įsigyja didmeninės prekybos įmones SIA „Farmaljans“ Latvijoje ir „Armila Eesti“ OU Estijoje. Estijos dukterinė įmonė tampa ketvirta pagal dydį didmeninės prekybos vaistais įmone šalyje.

1999 – Siekiant sustiprinti vidaus paskirstymo infrastruktūrą, įmonė įsigyja centrinį sandėlį Vilniuje.

2000 –  ,,Armila“ tampa bene pirmąja Lietuvoje paslaugų įmone, kuriai suteiktas tarptautinis ISO 9002 kokybės sertifikatas. Iki tol tokį sertifikatą gaudavo tik geriausios šalies gamybos įmonės.

2002 - Įmonei suteiktas Geros platinimo praktikos (GDP) standartas pagal taisykles ir EU 83 direktyvą.

2004 – „Armila“ perleidžia savo dukterines įmones Latvijoje ir Estijoje ir sutelkia pajėgas bei kapitalą Lietuvos vaistų rinkos konsolidavimui.

2004-2005 – ,,Armila“ įsigyja penkias nuosavas vaistines.

2006 – Sukuriamas  vaistinių susivieninijimas – „100metų vaistinių tinklas“, jungiantis nepriklausomas Lietuvos vaistines. Sukuriama pirmoji Lietuvoje internetinė vaistinė (www.100metu.lt). Pirkėjai tokiu būdu gali taupyti laiką ir pinigus, epidemijų metu nebereikia grumtis eilėse ir gėdintis ištarti vaisto pavadinimo, kurį girdėtų ilgoje eilėje stovintys žmonės. Vaistinių susivieninijimui internetinė vaistinė tampa rinkodaros, informacijos ir kontakto su pacientais įrankiu, kuriančiu pridėtinę vertę ir papildančiu profesionalią pagalbą, teikiamą šiose nepriklausomose vaistinėse.

2007 –  Žurnalas ,,Naujoji komunikacija“ paskelbia tinklalapį www.100metu.lt sėkmingiausiu 2007-ųjų metų internetinės parduotuvės projektu.

2008 – Rugsėjo 1d. Alliance Healthcare Deutschland, anksčiau žinoma kaip Anzag AG, pirmaujanti farmacijos produktų didmeninės prekybos įmonė Vokietijoje, įsigyja 92% „Armilos“ akcijų. Norint ir ateityje išlaikyti sparčius augimo tempus, tvirti ,,Armilos“ ryšiai su klientais ir puikus rinkos išmanymas sujungiami su motininės kompanijos kompetencija organizuojant logistiką ir teikiant aukštos kokybės paslaugas.
 
2010 - Vaistinių tinklo "Ramunėlės vaistinė" įsigijimas
 
2010 - Alliance Healtcare Deutschland tapo dukterine Alliance Boots įmone.
 
2011 - Visos 27 nuosavos vaistinės yra apjungtos į vieną juridinį vienetą - "Ramunėlės vaistinė"
 
2012 - Alliance Boots ir Walgreens pasirašė strateginės partnerystės sutartį.
 
2013 - Alliance Boots įsigyja 100% Anzag akcijų.
 
2014 - Gruodį Alliance Boots ir Walgreens susijungus,  įkuriama Walgreens Boots Alliance.
 
 
 
* 2017 rugpjūčio 31d. duomenys.