lt
Slapukai
1.  Kas yra slapukai ir kaip jie naudojami?

Slapukai – tai maži tekstiniai failai, kuriuos interneto svetainės išsaugo naudotojų kompiuteriuose. Jie naudojami prisiminti naudingą informaciją, kuri suteikia patogumą dirbant, pavyzdžiui, slapukas gali būti naudojamas prisiminti ar esate prisijungęs, ar ne.
Slapukai yra skirstomi pagal trukmę ir tai, kas juos nustato.
Slapukai negali pakenkti Jūsų kompiuteriui ir yra aktyvūs skirtingą laiko tarpą, vieni jų aktyvūs tol, kol uždarote naršyklę, o kiti gali būti aktyvūs  kelias savaites ar ilgiau.
Manome, kad svarbu Jus informuoti apie slapukus, kuriuos naudoja mūsų interneto svetainė ir kokiais tikslais jie yra naudojami. Informavimo tikslas yra trejopas – norime kuo geriau užtikrinti Jūsų privatumą, patogumą ir mūsų interneto svetainės vystymą. Šiame paaiškinime pateikiama daugiau informacijos apie mūsų interneto svetainėje naudojamus slapukus ir jų naudojimo tikslus.

2.  Kaip armila.com naudoja slapukus?

armila.com svetainė turi daug naudingų funkcijų ir įvairių įrankių. Siekiant kuo geriau jais pasinaudoti, Jūsų kompiuteris arba kitas prietaisas turės priimti slapukus. 
Mes galime suteikti Jums tam tikras galimybes, kai Jūs naudojate slapukus. Jei pasirinkote išjungti slapukus, Jūs vis dar galėsite naršyti svetainėje, skaityti turinį, bet kai kurios funkcijos gali būti negalimos. Mes bendradarbiaujame su organizacijomis, kurios taip pat gali nustatyti slapukus, kai Jūs naudojatės armila.com.
armila.com naudoja šiuos slapukus:

a. Griežtai būtini slapukai:
Šie slapukai yra būtini, kad būtų galima naudotis svetainės funkcijomis, pavyzdžiui, įeiti į saugias sritis svetainėje.  Be šių slapukus, paslaugos kurių Jūs pageidavote, negali būti teikiamos.

b. Veiklos slapukai:
Šie slapukai skirti rinkti informaciją apie tai, kaip lankytojai naudojasi mūsų interneto svetaine, pavyzdžiui, į kokius puslapius lankytojai eina dažniausia. Šie slapukai nerenka informacijos, kuri identifikuoja Jus. Visa informacija, kurią renka šie slapukai yra apibendrinta ir todėl anoniminė.  Jis naudojamas tik mūsų svetainės veiklai gerinti.

c. Funkciniai slapukai:
Šie slapukai leidžia Jums prisiminti sprendimus, kuriuos padarėte mūsų svetainėje (pvz., jūsų vartotojo vardą ar regioną, kuriame esate) ir teikti daugiau asmenines paslaugas, pavyzdžiui, jie gali būti naudojami žiūrėti vaizdo medžiagą, rašyti komentarus ar dienoraštį arba pridėti atsiliepimus apie prekę. Informacija, kurią šie slapukai surenka yra anonimiška. Šie slapukai negali sekti Jūsų naršymo istorijos kitose interneto svetainėse.

d.Rinkodaros slapukai:
Šie slapukai naudojami siekiant pristatyti skelbimus, kurie yra Jums galėtų būti aktualūs. Jie taip pat naudojami siekiant sumažinti skelbimų pateikimo kiekį ir įvertinti rinkodaros kampanijos efektyvumą. Jie prisimena, kad Jūs aplankėte svetainę ir šia informacija gali būti dalijamasi su kitomis organizacijomis, pavyzdžiui, reklamos. Jie taip pat naudojami tam, kad tinkamai veiktų tam tikros svetainės, pavyzdžiui, kainų palyginimo.

3. Kokie slapukai yra naudojami armila.com?
 
Žemiau yra slapukų sąrašas, kurie gali būti laikomi Jūsų kompiuteryje, kai Jūs lankotės armila.com. svetainėje.  Mes galime pakeisti šį sąrašą.
Griežtai būtini slapukai:
 
Slapuko pavadinimas Kur aktyvuojamas Reikšmė Naudojimo tikslas Po kiek laiko nustoja galioti
 user_name Po prisijungimo Prisijungusio vartotojo vardas Prisijungusio vartotojo identifikavimui - puslapio funkcionalumui. Naudojamas tik vidinėms sistemoms ir duomenų bazių reikmėms.  po 8 dienų
 PHPSESSID Visuose puslapiuose  Atsitiktinai generuojamas sesijos ID Aktyvios sesijos identifikavimui. Naudojamas tik vidinėms sistemoms ir duomenų bazių reikmėms  Po sesijos pabaigos


4. Kaip aš galiu pasikeisti savo slapukų nustatymus?

Pagal numatytuosius nustatymus, slapukai turėtų būti įtraukti į Jūsų kompiuterį ar įrenginį.  Jei pageidaujate apriboti, blokuoti arba ištrinti slapukus iš armila.com ar bet kurios kitos svetainės, tam galite naudoti savo interneto naršyklę. Kiekviena naršyklė yra skirtinga, todėl, norėdami sužinoti, kaip pakeisti savo slapukų nustatymus,  pasirinkite "Pagalba" meniu jūsų naršyklėje

5. Flash Slapukai (arba vietiniai bendri objektai).
 
Siekiant pateikti vaizdo medžiagą ir produktų vaizdus, armila.com kartais naudoja "Adobe ® Flash ® Player. Flash ® Slapukai saugomi jūsų prietaisuose panašiai kaip įprasti slapukai, tačiau jie valdomi kitaip. Jei norite išjungti ar ištrinti Flash ®, žr "Adobe ® Flash ® Player" slapukus, žiūrėkite saugos nustatymus. Jei išjungsite Flash ® slapukus armila.com svetainėje, Jūs galbūt negalėsite peržiūrėti kai kurios infornacijos svetainėje ar jos turinio, pavyzdžiui, vaizdo medžiagos ir produktų vaizdų. 
"Adobe ® Flash ®" ir "Adobe ® Systems Incorporated" yra registruoti prekių ženklai Jungtinėse Amerikos Valstijose ir / arba kitose šalyse.

6. Daugiau informacijos apie slapukus.
 
Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie slapukus, kaip jie veikia ir kaip juos valdyti, apsilankykite www.allaboutcookies.org.