lt
Partnerystė
Nuo pat įkūrimo 1992-aisiais ,,Armila“ kūrė ir puoselėjo partneryste paremtus santykius su visais rinkos dalyviais – pradedant gydytojais, vaistininkais bei gamintojų atstovais ir baigiant veterinarijos specialistais. Šiuo metu įmonė bendradarbiauja su 200 gamintojų, 1300* vaistinių ir 100* ligoninių.
 
Partnerystės sritys:
 
Konsultacijos. Nepriklausomoms vaistinėms teikiame finansines bei vadybos konsultacijas.
 
Rinkodara. Keturiolika vaistų, medicinos priemonių bei veterinarijos reikmenų  gamintojų ,,Armilai“ patikėjo savo rinkodaros teises Lietuvoje. Sukaupta ilgametė patirtis rinkodaros srityje lemia, kad visi atstovaujamų gamintojų produktai pirmauja savo rinkos segmentuose. Ieškome naujų partnerių ir siekiame plėsti tokių gamintojų ratą.
 
Sandėliavimas. Vaistų gamintojams siūlome gerai organizuotą naujausius Geros platinimo praktikos (GDP) reikalavimus atitinkantį sandėlį bei vaistų platinimo paslaugas.
 
Tyrimų distribucija. Klinikinių tyrimų kompanijoms bei gamintojų atstovams teikiame klinikinių tyrimų paskirstymo paslaugas.
 
Griežta kokybės sistema, nuolatinė jos kontrolė ir tobulinimas leidžia užtikrinti pačius aukčiausius ,,Armilos“ teikiamų paslaugų standartus. 
 
Atstovaujame:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* 2017 rugpjūčio 31d. duomenys.