lt
Alliance Healthcare Deutschland grupės narys
 
 

2008 metų rugsėjo mėnesį „Armila“ tapo „Alliance Healthcare Deutschland“ – anksčiau žinomos kaip „Andreae-Noris Zahn AG“ (ANZAG) – dukterine įmone, o 2011 -ais metais ANZAG įsigijo 100 proc. „Armila“ akcijų.
 
Frankfurte prie Maino įsikūrusi „Alliance Healthcare Deutschland“ yra viena stambiausių medikamentais prekiaujančių didmeninių įmonių Vokietijoje.  
Ji priklauso „Alliance Boots“ – lyderio pozicijas rinkoje užimančiai tarptautinei farmacijos įmonių grupei, dirbančiai sveikatos ir grožio srityje.
 
 
„Alliance Healthcare Deutschland“ padeda farmacininkams užtikrindama patikimą tiekimą, veiksmingą rinkodarą ir klientų lojalumo ir veiklos optimizavimo priemones bei teikdama išsamią informaciją, bendradarbiavimą ir tęstinius mokymus.
„Alliance Healthcare Deutschland“ siūlo gamintojams integruotas paslaugas sveikatos priežiūros, kosmetikos ir grožio produktų paskirstymo, patekimo į rinką, rinkodaros, pardavimo ir komercializavimo srityse – nuo individualių sprendimų iki viso užsakomųjų paslaugų paketo. Be to, įmonė gali pasiūlyti platų sveikatos priežiūros ir kosmetikos produktų – kuriais prekiaujama tik vaistinėse – asortimentą. 
 
Paslaugų kokybės gerinimui įmonė pasitelkia dukterinių įmonių išteklius, pavyzdžiui, duomenų analizę iš  „Gesellschaft für Informationsmanagement mbH“ (GESDAT), gamintojų logistikos sistemą iš  „CPL Pharma Lager und Vertrieb GmbH“, platinimo veiklą iš „Skills in Healthcare“  ir reklamos medžiagą galutiniams vartotojams per „vivesco“.
 
Šiuo metu mūsų įmonei susiklostė itin palankios sąlygos plėstis išnaudojant daugiau nei per šimtą metų sukauptą patirtį farmacijos srityje bei taikant naujas technologijas ir inovatyvias vadybos sistemas. Mes tikime, kad tokia mūsų plėtra bus naudinga vaistinėms, ligoninėms ir kitiems „Armila“ partneriams.